איך להדליק מנגל?

מנגלים הם חלק בלתי נפרד מהמהות הישראלית. אוכלי בשר וצמחוניים אוהבים את הטעם הנפלא של הצלייה על המנגל. אם עד היום תמיד היו בסביבה חברים או בני משפחה שהתנדבו להדליק בעבורכם את המנגל או שזה עתה רכשתם גריל גז חדש – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נסביר כאן איך מדליקים בקלות גריל פחמים וגם גריל גז ביתי. תשמחו לגלות שזה ממש לא קשה וגם אתם יכולים להפוך במהרה לשף הברביקיו (בשר, דגים וירקות) של החבר'ה.

איך מדליקים מנגל פחמים?

כל מה שצריך בשביל להדליק מנגל פחמים רגיל זה פחמים איכותיים. רגע לפני שאתם ממהרים לשפוך על הפחמים חומרים מזרזי בעירה חשוב לזכור שאלו הם כימיקלים רעילים שמפיצים רעלים באוויר. אם אתם מעניינים לצמצם ככל האפשר את השימוש בגורמים מזהמים ורעילים תתבקשו להחליף את מנגל הפחם בדגם של מנגל גז או להתחיל לנפנף. בעזרת נפנוף נמרץ ומעט שמן אפשר להדליק מנגל ללא כימיקלים.

גריל גז מומלץ למי שבאמת אוהב בשר

אם גם אתם חולמים על הרגע בו תוכלו לחזור הביתה אחרי יום עבודה מעייף, להדליק ברגע את המנגל ולצלות לעצמכם סטייק מושלם – החלום שלכם בר הגשמה. אתם בסך הכול צריכים להצטייד בדגם ביתי של גריל גז מומלץ ונוח לניקוי. עם גריל גז אתם לא צריכים לרכוש פחמים או להתעסק עם חומרי בעירה. כל מה שצריך לעשות בשביל להדליק את המנגל זה לסובב כפתור. חשוב להדגיש שהתקנה ראשונית של גריל גז דורשת ליווי של טכנאי גז מקצועי. עליכם להקפיד על שימוש בטיחותי ואחראי.

האם כדאי לרכוש גם מעשנת?

חובבי בשר מגדירים בשר מעושן כפסגת העונג. בעבורם, מעשנת בשר היא תחביב לכל דבר. הם מקדישים שעות ארוכות להכנת הנתחים, עישון ופריסה. הטעמים של הבשר המעושן שונים מאלו של הבשר שנצלה על המנגל. מדובר בשני סגנונות שונים לחלוטין שאת שניהם חובבי בשר מאוד אוהבים. שימו לב שעישון בשר במעשנת דורש מספר שעות כך שיהיה עליכם להכניס את הנתחים לעישון מספר שעות לפני הגעת האורחים. מעשנת בשר מתאימה גם לעישון של דגים.

 

 

×

עגלת קניות