איך עובד גריל גז?

רבים מאיתנו היו שמחים לחצר או מרפסת רחבת ידיים שניתן לערוך בה ארוחות ברביקיו משפחתיות, מנגלים וכדומה, ליהנות מארוחות משפחתיות חוויתיות באווירה אחרת. כדי לממש את החלום הזה בצורה קלה ונוחה כדאי להצטייד בגריל גז, שהפך פופולרי בשנים האחרונות מגריל הפחם. מדוע גריל גז מומלץ יותר מגריל פחם? ומה היתרונות שיש גריל לגריל גז נוניש להציע לכם? על כך במאמר הבא:

יתרונות גריל גז 

פיזור אחיד של חום

גריל גז הוא דרך מצוינת להכין אוכל בחוץ בצורה איכותית ובפיזור חום אחיד בכל שטחי הגריל, זה מאפשר צלייה אחידה של המזון ללא קשר למקום על גבי משטח ההכנה בה הוא הונח. וזאת בשונה מגריל פחם שבו יתכן שיהיו מקומות חמים יוצר בהם האוכל עשוי להישרף לעומת מקומות בהם הוא לא ייעשה כראוי. 

נקיון

גריל גז קל לניקוי ותחזוק באופן משמעותי. השומן הניגר מהבשר מתנקז לתוך מיכל ייעודי כאשר ישנם מכשירי גריל בהם הוא מתנקז לתבנית חד פעמית שפשוט יש להשליכה בתום השימוש לפח ולסיים בכך את החלק הארי של עבודת הניקיון. 

טעם מעושן ללא טעם לוואי

גריל פחם אומנם מעניק לנו תוצרים בעלי טעם מעושן אופייני וחביב. אולם הם לרוב מלווים בטעם לוואי מהפחם. גריל גז לעומת זאת, מעניק את היתרונות של טעם מעושן, היות והשומן נשרף ומעניק לבשר טעם מעושן וזאת ללא טעם לוואי שמצטרף לתוצרי גריל פחם. 

יתרונות גריל גז נוניש

עמידות בתנאי מזג אוויר

גריל גז הינו מכשיר הניצב בחוץ, מה שמביא לכך שהוא חשוף לתנאי מזג אוויר שונים. גריל גז נוניש עמיד בתנאי מזג אוויר לרבות גשמים, קור וחום, הוא אינו ניזוק מהם וממשיך לעשות עבודתו נאמנה. 

גריל גז בגדלים שונים

חשוב לשים לב למאפיינים שלכם לפני שאתם בוחרים בגריל גז. דבר ראשון גודל החצר שלכם, קיימות חצרות בגדלים שונים קטנות יותר או רחבות ידיים. בנוסף חשבו על כמות האורחים או בני המשפחה שישתמשו בגריל הגז והזמינו גודל המתאים לכם ולגודל החצר שלכם. 

למידע נוסף פנו עוד היום לחברת גז נוניש!

×

עגלת קניות