איך עובד חימום מים על גז

אם אתם חולמים על היום בו תוכלו לפתוח את ברז המים החמים ולקבל זרם של מים חמים בכל רגע נתון – אתם צריכים מערכת חימום מים על הגז. המערכת מחממת את המים ברגע ואינו דורשת הדלקה מראש. חימום מים על הגז מאפשר מקלחות חמות וארוכות ללא תלות בהדלקת הדוד מראש וללא חשש מהרגע בו המים החמים נגמרים באמצע המקלחת. התקנת מערכת חימום מים על גז כרוכה בהשקעה כספית ראשונית אך מהר מאוד תגלו שזוהי השקעה כדאית. אתם עתידים לצמצם את צריכת החשמל ולשפר את איכות החיים.

איך פועלת מערכת חימום מים על גז?

מתקן חימום המים מתחבר אל ברז המים הראשי בבית ומחמם את כמות המים הדרושה לכם. חימום המים מתבצע על פי צריכה כך שלא יהיה בזבוז מיותר של אנרגיה בחימום מים עודף. אתם שולטים בטמפרטורה של המים ומכוונים אותה בהתאם להעדפה אישית. מיד כאשר אתם פותחים את המים המערכת מחממת אותם ואתם מקבלים זרם חזק של מים חמים. בכל רחבי העולם מערכות חימום מים על גז מותקנות בבתים. אפשר לשלב גם חימום תת רצפתי מבוסס חימום מים על גז.

חימום מים על גז בבתים שיש בהם דוד שמש

מתקן חימום מים על גז מסוגל לעבוד בסנכרון מלא עם דוד השמש כך שאתם חוסכים בצריכת האנרגיה. בימים חמים בהם דוד השמש מצליח לספק לכם את כל המים החמים שאתם צריכים – מערכת חימום הגז לא תעבוד כלל. מחמם המים יתחיל לעבוד רק לאחר שניצלתם את כל המים החמים בדוד השמש.

האם ההשקעה אכן כדאית?

התקנה של מערכת חימום מים על גז דורשת השקעה כספית ראשונית. ההשקעה מחזירה את עצמה באופן הדרגתי בחיסכון בצריכת החשמל. אתם מדליקים את הדוד הרבה פחות וחוסכים כמה עשרות שקלים בחשבון החשמל בכל חודש. יחד עם החיסכון בחשמל יגיע גם שיפור באיכות החיים. לא יהיו עוד מקרים בהם המים החמים אינם מספיקים לכולם או נגמרים דווקא כאשר אתם צריכים מקלחת בדחיפות. עם מערכת חימום על גז שכוללת גם חימום תת רצפתי תיהנו מבית חם בכל שעות היום.

פנו עוד היום לחברת גז נוניש

 

 

 

 

×

עגלת קניות