איך עובד חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי נחשב בדרך כלל לתוספת יוקרתית, משהו שהרבה אנשים רוצים שיהיה להם. אם אי פעם חוויתם הליכה על רצפה קרה ברגלים יחפות בבוקר חורף קפוא, אז אנחנו בטוחים שזה משהו שחלמתם עליו. 

חימום תת רצפתי – איך זה עובד? 

במערכת חימום תת רצפתי רטובה, מותקנים צינורות עם מים חמים שחוממו על ידי הדוד מתחת לריצוף. מערכת זו פועלת באופן דומה לרדיאטורים, רק הצינורות מותקנים על פני שטח גדול בהרבה והרבה יותר קרוב זה לזה. כאשר המים החמים זורמים סביב הצינורות ברצפה, הם ידווחו לחיישן טמפרטורה. חיישן זה קובע את טמפרטורת המים, שכן יתכן שהמים יתקררו בדרכם בצינורות. אם המים לא חמים מספיק, הדוד יחמם את המים מחדש.

מה הן היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי?

ניתן להתקנה בכל ריצוף –  למרות שאנשים רבים מניחים שניתן להתקין חימום תת רצפתי רק עם אריחים, ניתן למעשה להתקין את חימום רצפתי עם מגוון סוגי ריצוף, כולל אבן, קרמיקה, שיש, למינציה, פרקט ואפילו שטיח מקיר לקיר. זה יכול גם לעלות הרבה פחות ממה שהייתם מניחים.

חימום אחיד ונעים בכל הבית – לא תמצאו נקודות קור כמו ברדיאטורים. עם מערכת חימום כמו רדיאטורים , אתם עלולים לגלות שהרדיאטורים מחממים את קצוות החדר אך משאירים את מרכז החדר קר יותר. חימום תת רצפתי מכסה את כל הרצפה, כך שלא יווצרו כתמי קור. ויש את הבונוס הנוסף ללכת יחפים על רצפה חמה בחורף.

חוסך מקום – בחדרים כגון מטבחים יתכן שלא יהיה מקום לאמצעי חימום כמו מזגנים או ראדיטורים. חימום תת רצפתי מאפשר לכם לחסוך מקום על הקירות.

שליטה בהוצאות – המערכות המתקדמות לחימום ביתי תת רצפתי מאפשרת לכם לשמור על עלויות נמוכות על ידי הפעלת חימום תת רצפתי בחדרים מסוימים. 

אם ברצונכם להתקין מערכת חימום תת רצפתי לחסוך בעלויות החימום ולהינות מחימום אחיד ונעים. אנחנו מזמינים אתכם לייצור איתנו קשר. בגז נוניש אנחנו מלווים כבר למעלה מ 20 שנה ישראלים רבים במציאת פתרונות חימום מתאימים כמו – חימום מים על גז , חימום משולב ומשאבות חום. 

 

×

עגלת קניות