גריל גז – דברים שחשוב לדעת

מתלבטים אם לקנות גריל גז לבית? קיבלתם המלצה מחבר ואתם מתלבטים אם זה הדבר הנכון? כמה דברים שחובה לדעת על גריל גז

קל לתפעל אותו

אתם ודאי מכירים את גריל הגז ממגוון של סרטים וסדרות אמריקאיות או מעל האש שהייתם בו אצל חברים, אך למרות מה שנראה, גריל גז מאוד קל לתפעול לעומת גריל אשר דורש הדלקת אש. זה למעשה אחד היתרונות הגדולים שלו שהוא מאפשר את חווית המנגל ללא צורך בהדלקת אש מסורתית אלא פשוט בסיבוב כפתורים בדומה לכירה הביתית שודאי יש לכם בפנים הבית.

מגיע בכמה גדלים

לא כל מי שרוצה גריל גז מומלץ, מתכנן לעשות איתו את אותו השימוש ובעיקר מכוון לאותו קהל יעד. כל גריל גז מגיע עם מספר שונה של מבערים כך שתוכלו לבחור את הכמות שהכי מתאימה לכם. זאת כמובן חייב לבוא בהתאם לשימוש שאתם מתכוונים לעשות בגריל ולכמות הבשר והאורחים שצפויים להיות בדרך כלל.

אפשר לשדרג אותו

קנייה של גריל גז בסיסי, לא משנה מה כמות המעברים, פותחת בפניכם עולם חדש שגם של חווית בשר, אך גם של תוספות מיוחדות שאפשר להלביש על גבי הגריל. השדרוגים האלו ניתנים לקנייה בנפרד ויכולים להפוך את כל חווית הבישול שלכם להרבה יותר יעילה ופרקטית ולכן גם פשוטה וכיפית.

יש מדד שנותן מידע על איכות הגריל

בדומה למדד במכוניות ובמוצרים אחרים בגריל גז קיים מדד ה-BTU אשר בגדול קובע כמה תפוקה הגריל נותן ביחס לכמות האנרגיה שהוא מנצל. באופן הזה תוכלו לדעת כמה הגריל שלכם חזק וגם כמה חסכוני. זאת גם נותן מידע על כמה חום יכול הגריל לתת ולפי זה תוכלו לדעת אם הוא עונה על הצרכים שלכם מבחינת סוגי הבשר שאתם אוהבים או דווקא לא.

לא קונים גריל גז בלי להתייעץ המומחים ובמיוחד לא קופצים על ההזדמנות הראשונה מבלי להבין מה אתם באמת צריכים. גרילי גז במבצע קונים רק אצל מי שמבין על מנת לקבל מענה מושלם לחווית צלייה ובישול מהסרטים.

 

×

עגלת קניות