כולם מסכימים שהפעלת גריל גז הרבה יותר פשוטה בהשוואה להפעלת גריל פחמים. עם גריל גז ההפעלה והכיבוי דורשים בסך הכול לחיצה על כפתור כאשר יש לכם שליטה מלאה על הטמפרטורה. לא עוד התעסקות עם חומרי בעירה או נפנופים אינסופיים. אם אתם אוהבים בשרים על האש ורוצים ליהנות מארוחת ברביקיו מספר פעמים בשבוע מבלי להקדיש זמן רב לטיפול בגריל – אין ספק שהפתרון הוא גריל פחמים. חוששים מהבדלים בטעמים? הגיע הזמן שתגלו שחלק מהמיתוסים על גריל הגז אינם נכונים כלל. 

איזה טעם יש לבשר שצולים על גריל גז?

החשש העיקרי של חובבי הבשר מפני גריל גז הוא הטעם. הם בטוחים שללא פחמים לא יתקבל אותו טעם נפלא של ברביקיו.  הרשו לנו להרגיע ולומר שאין לכם כל סיבה לדאוג. בשר שנצלה על גריל גז יהיה טעים בדיוק כמו בשר שנצלה על פחמים. השימוש בגריל גז נחשב בריא יותר בהשוואה לגריל פחמים. אוהבים טעם מעושן? רכשו לעצמכם מעשנת בשר ותגלו בבשר טעמים מופלאים. 

האם גריל גז אכן מתקלקל לעתים קרובות?

מיתוס נוסף שנרצה להפריך לגבי גריל גז הוא נטייה לתקלות. עצמת האש בגריל הגז עשויה להיות חזקה יותר מזו של גריל הפחמים, אך אתם אלו ששולטים בעצמה. אם תשתמשו נכון בגריל הגז לא יהיו לכם תקלות ותיהנו ממנו במשך שנים רבות. שליטה נכונה בעצמם האש של הגריל מבטיחה צלייה מדויקת של הבשר/הדג/הירקות. לאחר שתצברו ניסיון תגלו שאפשר לשמור על הבשר עסיסי מבלי לוותר על המעטפת הפריכה שמאפיינת את צליית הברביקיו. 

גריל גז לארוחות צמחוניות

חובבי ירקות צלויים על הגריל מעדיפים באופן מובהק את גריל הגז בגלל האפשרות לשלוט בעצמת החום. עם גריל גז תצליחו לצלות שיפודי ירקות נפלאים מבלי לחשוש שישרפו כליל בתוך רגע. הכנת ארוחות גריל צמחוניות מומלצת על גריל גז. 

מה חשוב לבדוק לפני שקונים גריל גז חדש?

שימוש מהנה ארוך טווח מתחיל בבחירה חכמה של מוצר איכותי. חברת גז נוניש מתמחה בתחום ויודעת להתאים לכל לקוח את גריל הגז שמתאים לו. יש לכם הזדמנות לרכוש גריל שיהפוך לאמצעי בישול שימושי ומהנה. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.