טיפים איך לבחור מעשנת חשמלית?

אם אתם מתכננים לקנות מעשנת , מספר האפשרויות הקיימות ותכונותיהם הרבות עלולות לבלבל אתכם. המומחים שלנו בגז נוניש, חנות מובילה לאביזרי גז כמו גרילים, מעשנות ומוצרי קמפינג מתקדמים. אספו עבורכם כמה טיפים בנושא. אז בואו נתחיל!

מעשנת מבוססת חשמל

מעשנת חשמלית כפי שהשם מרמז, מעשנת המופעלת באמצעות חשמל המעשנות החדשות נשחבות לטובות יותר ממעשנות היישון הישנות המופעלות על ידי פחם. גריל עישון חשמלי הוא תחליף מצוין ומשודרג למעשנת פחם. רק צריך לחבר את המעשנת לחשמל ולבחור את הטמפרטורה הנכונה. לאחר מכן יהמעשנת תבשל ותעשן עבורכם הבשר, הירקות והרטבים  בטמפרטורה הרצויה ללא כל טרחה נוספת מצדכם.

היתרונות של מעשנות חשמליות 

  • ידידותית לבשלן –  מעשנות חשמליות הן הרבה יותר ידידותיות למשתמש בהשוואה למעשנות מבוססות פחם, מכיוון שהן אינן דורשות מאמץ רב. כמו כן, אפילו בשלנים מתחילים יכולים להשיג תוצאות מושלמות עם מעשנת בשר חשמלית. 
  • חסכונית –  בעוד מעשנות חשמליות  יקרותיותר בהשוואה למעשנות מסורתיות המבוססות עץ ופחם, הן הרבה יותר חסכוניות בטווח הארוך. מעשנות מסורתיות דורשות מכם לרכוש באופן קבוע דלק או עץ מתאים, ואילו מעשנת חשמלית זקוקה לחיבור לחשמל. 
  • בטיחות: יתרון גדול נוסף של מעשנות חשמליות היא שהן בטוחות יותר. עם מעשנות מסורתיות, יש לשמור על הלהבה פועלת במשך שעות. אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית, המעשנות  האלה עלולות להיות מסוכנות. 

מה יש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מעשנת חשמלית 

  • קיבולת – אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מעשנת מבוססת חשמל היא גודל ויכולת. אם אתם אוהבים לערוך מסיבות בחצר האחורית שלכם לחברים ולבני משפחה באופן קבוע, כדאי לכם ללכת על מעשנת עם יכולת גבוהה יותר.
  • תקציב –  אתם  בוודאי חייבים את המעשנת הטובה ביותר, אך זה לא אמור לעלות לכם הון. למדו את התכונות הדרושות לכם ליישון, עיינו באפשרויות השונות כדי להשיג מעשנת שהיא גם משתלמת וגם יעילה. 
  • מאפיינים – שיקול חשוב נוסף הוא המאפיינים שאתם צריכים במעשנת שלכם. מעשנים מודרניים מגיעים עם מספר מאפיינים, כמו הגדרות טמפרטורה, מצב בישול, הגדרות זמן, חיישנים וכו '. ככלל, ככל שמספר התכונות גדול יותר, כך המחיר של מעשנת עולה. בדקו מה נכון עבורכם. 

עשינו לכם חשק למעשנת חשמלית אישית – כנסו ללינק ותתחילו ליהנות. 

×

עגלת קניות