טיפים לבחירת גריל גז

גריל הגז שלנו הוא אולי החלק שאנחנו הכי פחות משקיעים בו מחשבה בבית ובסופו של דבר מתחרטים על כך. אנחנו אוהבים לבשל בו, אוהבים להשתמש בו בעת אירוח ויש לו חלק מאוד חשוב גם בנראות של הבית.א

כיצד נבחר את גריל הגז שלנו?

אז איזה גריל גז מומלץ? לפני שאנו פונים לקנות את גריל הגז הבא שלנו עלינו לשאול את עצמנו מספר שאלות והיא קודם כל מה התדירות שבה נשתמש בגריל הגז? האם כל מספר ימים או רק בחגים מרוחקים? כיצד נבחר גריל גז? האם אנחנו מארחים באופן קבוע ומה מספר האנשים הממוצע המתארח? וכמובן להקציב לעצמנו בהתאם לשאלות ששאלנו את התקציב (מאוד לא הגיוני להקציב 1000 שקל לגריל אם אנחנו מעוניינים לארח כל שבוע 30 אנשים לדוגמא).

לבחור נכון מבערים

קודם כל חשוב לבחור את המבערים של הגריל בקפידה רבה והם מתחלקים ל4 סוגים: מבער הנירוסטה, מבער יצוק, מבער הפח ומבער האינפרא אדום. מבער הנירוסטה הוא הקלאסי ביותר ולרוב מחזיק מעמד במשך שנים לעומת המעבר היצוק שהוא אמנם מאוד יעיל אך הוא מחליד מאוד מהר עקב השומן של הבשר. מבערי הפח הנם המבערים הכי פחות מומלצים והם מחלידים מהר מאוד לעומת המבערים של האינפרא האדום שהם אמנם יעילים ועמידים במיוחד אך הם אינם מתאימים לעבודות עדינות.

מספר המבערים גם יש לקחת בחשבון בהתאם למספר האנשים שאנו אוהבים לבשל וכן לצורה, שלושה מבערים יתנו לנו את האפשרות לעשן, לבשל ולצרוב מה שיכול לתת לנו את האפשרות לשחק עם הטמפרטורות השונות של הגריל. ככל שיהיו יותר מבערים ככה תוכלו לשחק יותר עם הטמפרטורות של הגריל.

אחרון חביב הנו החומר שממנו הגריל עשוי, ככל שהגריל עשוי מחומר טוב יותר ככה הוא ישאר איתנו ליותר מידי זמן. גריל איכותי לרוב יהיה עשוי מנירוסטה או מיציקות אלומיניום, אם האמבטיה עשויה מפח מדובר בגריל פיטת איכותי ויותר פשוט. יציקת אלומיניום נמדדת לפי העובי ודדוקא בתחום הנירוסטה עדיף לבחור שגם הגוף וגם המבערים יהיו עשויים ממנה.

מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם גז נוניש מקווים שעזרנו בבחירת הגריל.

×

עגלת קניות