טיפים לבחירת ציוד לקמפינג?

קמפינג הוא כמו לשהות בבקתה פרימיטיבית, לא כולל הבקתה עצמה. לכן, בנוסף לאוהל שלכם, ארזו כאילו אתם הולכים להישאר איפה שיש מעט או אין רהיטים, אין חשמל, אין כיריים או מקרר, והארונות ריקים. בקמפינג משודרג יהיו לכם מים זורמים וחדר רחצה משותף במרחק כמה מאות מטרים מהאוהל. באתר קמפינג טיפוסי יש שולחן פיקניק, מקום להחנות רכב ומקום להקים בו אוהל. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להחליט בדיוק איזה ציוד לקמפינג לקנות.

אוהל – פה אנו ממליצים להתפנק ולהגדיל את האוהל. 

אוהל ל 3 אנשים נותן לזוג עוד קצת נשימה נוספת, ומשפחה של ארבעה נפשות יכולה להינות מיותר הרמוניה באוהל של 6 אנשים. אתם יכולים גם לבדוק את גובה השיא של האוהל אם אתם רוצים אוהל שתוכלו  לעמוד בו. אוהל עם שתי דלתות יכול לעזור לכם להימנע מטיפוס מעל חברי ישנים. 

עוד טיפ מאיתנו בגז נוניש מומחים לציוד איכותי לקמפינג- תרגלו בבית כיצד להקים את האוהל, זה יחסוך לכם זמן ועצבים אחרי יום ארוך בדרכים. 

מזרון מתנפח 

הנה מוצר שתמיד מעולה שיש – לא רק לקמפינג גם שהחברים קופצים לבקר. מזרון מתנפח איכותי דואג לנוחות שלכם וכן דואג לבידוד וחימום. תוכלו גם לרכוש משאבה מתחברת למצת באוטו לנפח בקלות ולישון בהנאה. אם אתם פחות בקטע של מזרון מתנפח אז יש בחרו במזרון דו שכבתי למחנאות שישדרג לכם את השינה. 

 תאורה

בקמפינגים תאורה, אז אתם חייבים להביא משלכם. פנס זה בסדר, אבל פנס ראש משחרר את הידיים למשימות בניית המחנה. 

גריל גז נייד  

גריל גז נייד כירת גז ניידת קמפטאון בעלת שני מבערים היא דרך מעולה להרים אחלה ארוחה בשטח. אם אתם פחות בעניין, נסו מנגל גז נייד. לקפה של הבוקר אל תוותרו על הערכה הכי ישראלית שיש ערכת קפה שחור מפנקת. 

בשביל להתחמם ולחמם אוכל תוכלו לרכוש – ג'ל חימום לשטח

 סירים, צלחות, כוסות 

עליכם להביא את כל הדרוש להכנת מזון. אתם יכול פשוט להביא את הכלים מהמטבח הביתי שלכם, רק אל תביא את החרסינה המשובחת. וגם, אלא אם אתם מתכננים להחזיר כלים מלוכלכים הביתה, תזדקקו לספוג, סבון כלים, מגבת ושטיפה קטנה. 

טיפ: ארזו את כל ציוד המטבח שלכם בפח פלסטיק שקוף גדול עם מכסה. קל לאחסן בבית והכל יהיה מוכן בפעם הבאה שתרצו לצאת לקמפינג. 

כסאות קמפינג

זה פינוק אם אתם יכולים לשבת על כיסא מפנק אחרי יום של טיול בשטח. אם אתם בעניין תוכלו להתפנק עם מספר סוגים של כסאות כמו כסא במאי מתקפל ומפנק במיוחד. 

 

×

עגלת קניות