זמן קריאה של המאמר: 2 דקות

כעם המנגל אנחנו רגילים כמיטב המסורת המציינת באירועים של ימי הולדת (כמו יום העצמאות של המדינה) ובחגי ישראל להדליק את אש המנגל ולהתחיל לנפנף. זהו טרנד שנקבע לפני זמן לא ממש ידוע, אך עברו מאז כמה עשורים טובים, מאז רוב תושבי המדינה הצטרפו לטרנד זה. אך כיום השתכללו טרנדים לבישול בשר, וכיום הישראלי לא מסתפק רק בהדלקת כלי המנגל הפשוט לשם צליית הבשרים שלו על האש. כיום אנחנו מחפשים טרנדים לבישול בשר נוספים שיהיו לא פחות ואף יותר ערבים לחכינו ולתפארת מדינת ישראל. האם גם אתם התחלתם לצלות את הבשרים שלכם על גבי גריל גז או מעשנת בשר איכותיים? אם תהיתם לגבי הטרנדים החדשים בישול בשר, המשיכו לקרוא מאמר זה.

לנפנף או לא לנפנף בשר על האש, זאת השאלה

אומרים לנו שאם מסורת לא מתווכחים, שזה נכון. אך השאלה היא עד כמה המסורת הפכה כבר להיות עתיקת יומין בכדי להכריז עליה שלא משנים אותה, כדוגמת נפנוף מנגל על האש שהתחיל לפני כך וכך עשורים. לעיתים עניין של מסורת זה לא לשנות אלא דווקא לשפר. כפי שניתן לעשות עם בשרים על האש. אם עד היום הייתם רגילים לנפנף במנגל של אירועים משפחתיים וחברתיים, כדאי שתשמעו על טרנדים לבישול בשר, שאם אתם חובבי בשר בוודאי יעניינו אתכם:

סיכום דבר

אם הנחתם כי כבר התרגלתם אל גריל המנגל העשוי נירוסטה פשוטה עליו אתם רגילים להניח את הבשרים שלכם בכל יום עצמאות או אירועים חברתיים ומשפחתיים אחרים, והבשרים איך לומר יוצאים לכם שרופים, יבשים וממש לא עסיסיים, כעת הגיע הזמן לשדרג את מסורת המנגל עם טרנדים לבישול בשר, שישפרו לכם את חוויית הצלייה על גבי גריל גז או מעשנת בשר עד לבלי היכר. תוכלו להניח בשרים, דגים ירקות וליהנות מאוכל משובח ועסיסי. רוצים לדעת איך משדרגים את המנגל שלכם? השאירו פרטים באתר הבית של גז נוניש ותקבלו מידע  נוסף.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.