יתרונות של חימום תת רצפתי

השוואה בין חימום קונבנציונלי וחימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי מספק חמימות נוחה ואחידה, יותר מכל מערכת חימום. זה חסכוני להפעלה וללא תחזוקה. חימום תת רצפתי של גז נוניש משתמש בעיקר בחימום רצפתי באמצעות צינורות , צורת החימום הנוחה ביותר, המעניקה חלוקה אחידה של החום על כל החדר.

לעומת, רדיאטורים מעבירים אנרגיה באמצעות הסעה של אוויר חם, ומחממים את האוויר מעל ומסביב לרדיאטור בטמפרטורה גבוהה מאוד, מה שגורם לאוויר החם לעלות. כתוצאה מכך הרצפה היא המקום הכי קר בחדר ומסת האוויר החם  מרחפת גובה בתקרה. חימום תת רצפתי פותר את הבעיה בכך שהוא מוודא שאין יותר נקודות קור וכי החום מופץ באופן שווה בחדר בו אתם זקוקים לו יותר. 

רדיאטור קונבנציונאלי יכול להיות חם מאוד כמו 75 מעלות, ואילו למערכת חימום תת רצפתי יש טמפרטורת שטח נמוכה ובטוחה הרבה יותר בין 25-27 מעלות. 

איך עובדות מערכות חימום תת רצפתי 

חימום תת רצפתי עובד על ידי חלוקת טמפרטורה נמוכה יותר של מים חמים דרך מעגל צינורות מתחת לרצפה המוגמרת. החום מנוטר ונשלט על ידי תרמוסטטים חכמים כדי לשמור על טמפרטורה עקבית בכל הנכס או באזורים בודדים. ניתן להשתמש בכל מקור חום לחימום תת רצפתי כגון דוד חשמל סטנדרטי, שילוב בין חימום מים על גז וחשמל, משאבות חום וכיריים.

יתרונות החימום דרך הרצפה 

יותר נוחות

כמו השמש, חימום תת רצפתי משתמש בחום נעים לחימום הרצפה  כדי ליצור סביבה נעימה ונוחה.

בקרת חימום גדולה יותר 

ניתן ליצור צור אזור נוחות מושלם עם בקרת טמפרטורה אישית בכל חדר – פתרונות פשוטים, סטנדרטיים וחכמים.

חשבונות חשמל מופחתים

חימום מסוג זה מתוכנן לעבודה עם טמפרטורות מים נמוכות, מערכות  החימום התת רצפתיים של גז נוניש יכולות להפחית את צריכת האנרגיה ואת עלויות החימום בין 15-20%.

אנרגיה ירוקה 

מערכות חימום מתקדמות המפחיתות את זיהום הסביבה ואת חשבונות החשמל. 

פתרון אסתטי יותר 

על ידי הסרת מזגנים מגושמים ומכוערים תוכלו לעצב את הבית באופן חופשי. 

שיפור הבריאות והרווחה

פחות לחות ותנועת אוויר נמוכה יותר מסייעים  להפחתת אלרגנים בחלל . ללא רדיאטורים חמים או קצוות חדים, זה גם יוצר מקום בטוח יותר לילדים ומבוגרים. 

עשינו לכם חשק להתחדש  – צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ לכם על חימום מסוג אחר. 

 

×

עגלת קניות