כמה עולה חימום תת רצפתי?

עלויות חימום רצפתי יכולות להתחיל בסכום של עד כמה אלפי שקלים לפרויקטים קטנים , ולעלות בהתאם בפרויקטים גדולים יותר . העלות תהיה תלויה במגוון גורמים, כגון:

  • הגודל של הנכס שלך.
  • מתי נבנה הנכס. 

מערכות חימום תת רצפתי הן בחירה מצוינת לבעלי בתים מכיוון שהם מספקים חום ונוחות מפוזרים באופן שווה. חימום תת רצפתי של מים, המכונה גם מערכת רטובה , מפיץ מים חמים לצנרת בכל הרצפה, המחוברים לדוד , משאבת חום או חימום מים על גז. 

כמה עולה התקנת חימום תת רצפתי?

בכל הנוגע להתקנה, עלות חימום תת רצפתי יכולה להיות מושפעת ממספר גורמים שונים:

  • סוג הריצוף הרצפה
  • מצב הנכס
  • סוג החימום התת רצפתי

הנחת צינורות למערכות תת רצפתיות תהיה קלה יותר בנכס חדש שבו אין צורך בהסרת כיסוי הרצפה הישן. אם אתם בתהליך שיפוץ הבית, עלות התקנת מערכת חימום תת רצפתי תהיה זולה יותר באופן משמעותי. 

כמה עולה להפעיל חימום תת רצפתי?

העלויות השוטפות של חימום תת רצפתי על בסיס גז תלויים בגורמים רבים, כגון מחולל המערכת העיקרית – הדוד או משאבת חום. היתרון הגדול בהתקנת חימום תת רצפתי הוא עלות ההפעלה הזולה יותר. שימוש במערכת יכול 

האם להשאיר את החימום תת רצפתי דולק כל הזמן?

תלוי מתי, רצוי להשאיר את החימום דולק כל הזמן בחודשי החורף הקרים. חימום תת רצפתי זקוק ליותר זמן להתחמם וכיבויו יוביל לבזבוז אנרגיה מיותר. התקנת תרמוסטטים לחדרים שונים תספק בקרה יעילה ביותר בחום ופיזור חום אופטימלי במקום בו הוא נחוץ ביותר. תרמוסטטים מודרניים מציעים טמפרטורת נסיגה שמורידה אוטומטית את הטמפרטורה בלילה וחוסכת את החשבונות שלכם. 

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על עלויות חימום תת רצפתי, גז נוניש כאן כדי לעזור לכם. יש לנו ניסיון של יותר מעשרים שנה בכל מה שקשור למערכות חימום רצפתי, חיום חללי חוץ וחללי פנים, חימום מים באמצעות גז, חימום משולב, חימום באמצעות מדורות גן ומשאבות חום. 

 

×

עגלת קניות