מעשנת בשר היא מכשיר שמבשל בשר, דגים וירקות באמצעות אוויר חם. הוא משמש בדרך כלל לעישון מזון.

הסוג הנפוץ ביותר של מעשני בשר הם מעשנים חשמליים, המשתמשים בחשמל כדי לחמם אוויר ולעשן את האוכל שבתוכו. זמינות גם מעשנות גז, אך הן דורשות יותר תשומת לב מהמשתמש כדי לשמור על הטמפרטורה.

חלק זה יבדוק את סוגי המעשנים השונים הקיימים בשוק.

סוגי מעשנים

סוגי מעשנים: ישנם שלושה סוגים של מעשנים בשוק כיום: פחם, חשמל וגז. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות משלו.

מעשן פחם: מעשני פחם עשויים בדרך כלל מפלדת אל חלד או ברזל יצוק עם תיבת אש בוערת עצים. יש להם עלות נמוכה ודורשים תחזוקה מועטה. יש להם שטח בישול גדול אבל חסר להם טעם כי הם מתבשלים רק בחום עקיף.

מעשן חשמלי: מעשנים חשמליים יקרים יותר ממעשני פחם, אך הם מציעים גיוון רב יותר מכיוון שניתן להתאים אותם לטמפרטורות שונות, מנמוכות לגבוהות, וכן לעשן לפרקי זמן ארוכים יותר מאשר מעשני פחם מסורתיים. הם גם מציעים דרך קלה עבור

מידע על מעשנות בשר

בעתיד, מעשנות בשר עשויות להיות מוחלפות במכונה שתוכל לבשל כל סוג של בשר באותו אופן.

המכונה לא רק תוכל לבשל בשר אלא גם להוסיף מגוון טעמים ולהפוך את תהליך הבישול למהיר יותר.

זה גם יוכל להפחית את כמות העשן הנוצרת במהלך הבישול ולהקל על אנשים לבשל בבית.

מעשנת בשר בשונה מגרילים היא מכונה שמבשלת בשר או עופות על אש. מכונה זו משמשת לבישול צלעות, עוף, הודו, נקניק ועוד.

הדבר הטוב ביותר במעשנת הבשר הוא שניתן להשתמש בו כמעט לכל דבר. ניתן להשתמש בו לבישול ביצים בבוקר וירקות בלילה. זה גם קל לשימוש ולניקוי לאחר שתסיים לבשל איתו.

מעשנת הבשר היא מכשיר שמבשל בשר. זה בדרך כלל תא מתכת סגור עם סדרה של לוחות מחוררים המחוממים על ידי סלילים חשמליים. מחולל עשן יכול להפיק את כמות העשן הרצויה, הנשאבת אל תוך החדר דרך חורים מחוררים בתקרה וברצפה.

מעשנת הבשר הומצאה ב-1885 על ידי פרדריק וולטון, שניסה להמציא דרך לבשל דגים באמצעות ההמצאה החדשה שלו, הברזל החשמלי.

מעשנת הבשר היא מכשיר שניתן להשתמש בו לעישון בשרים כמו בשר בקר,  ועופות. זה קיים כבר עשרות שנים אבל לאחרונה ראה עלייה בפופולריות. זאת בשל העובדה שהוא הופך את העישון לקל ונגיש עבור בשלנים ביתיים.

מכשיר זה משמש בדרך כלל אנשי מקצוע שעובדים במסעדות או בעסקי קייטרינג. אבל זה יכול לשמש גם אנשים שרוצים לעשן את הבשר שלהם בבית. מכשירים אלו מגיעים עם מגוון תכונות שהופכות אותם לקלים לשימוש ויעילים בעת עישון בשרים.

עם עליית המדיה החברתית, גם שוק מעשני הבשר גדל באופן משמעותי מכיוון שיש הרבה אנשים שאוהבים לבשל עם המכשיר הזה בעצמם או רוצים שיקיריהם יעשו זאת. למידע נוסף פנו עוד היום לחברת גז נוניש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.