קמפינג היא פעילות חוצות פופולרית שאנשים רבים נהנים ממנה. עם זאת, לא לכולם יש את הציוד הדרוש למחנה בנוחות. הנה כמה מציוד הקמפינג הנפוץ ביותר הדרוש לחוויית קמפינג נוחה.

אוֹהֶל:

אוהל מספק מחסה מגשם ורוח, כמו גם הגנה מפני חרקים ובעלי חיים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של אוהלים זמינים בשוק, אך רוב האוהלים מורכבים משלושה חלקים: זבוב גשם, בד קרקע או ברזנט, וגוף אוהל.

שק שינה:

שק השינה הוא חלק חיוני מהציוד של כל חניך מכיוון שהוא מספק חום בלילה כשקר בחוץ. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים עבור שקי שינה בדירוג טמפרטורות שונות יכולים לעזור לך לבחור אחד שישמור עליך

להלן רשימה של כל הציוד שאתה צריך לארוז עבור טיול הקמפינג שלך

שק שינה

אוֹהֶל

גריל נייד

משטח שינה

כרית

גפרורים וקל יותר

לפיד וסוללות

תנור קמפינג ודלק

גפרורים עמידים למים או מציתים יותר

סכין, מזלג, כף וצלחת/קערות (אם רוצים לבשל)

תיק גב או תיק גב (לשאילת הכל)

חופשות הן זמן נהדר לבלות עם משפחה וחברים ולעיתים קרובות כרוכים ביציאה לקמפינג. קמפינג היא פעילות מהנה עבור אנשים רבים ויכולה להיות חוויה מהנה עבור אחרים. עבור חלקם, ייתכן שזו הפעם הראשונה שלהם בקמפינג והם צריכים לוודא שיש להם את כל הציוד הדרוש.

חלק מהפריטים החיוניים שתצטרכו להביא אתכם כשאתם יוצאים לקמפינג הם אוהלים, שקי שינה, נעלי הליכה, ציוד בישול, אספקת מזון וביגוד. אם אין לך אף אחד מהפריטים האלה, אולי כדאי לשקול לשכור אותם מחברות כמו:

– אוהלים 4 השכרת

– שקי שינה 4 השכרה

– ציוד בישול 4 השכרת

– אספקת מזון 4 שכירות

חלק זה דן בציוד הדרוש לקמפינג.

בחורף חשוב להחזיק שק שינה טוב ומוצרי גז. מומלץ כזה בעל דירוג של -20 מעלות פרנהייט ומטה. משטח שינה טוב גם יעזור להפוך את שנת הלילה לנוחה וחמימה יותר.

כדי להתחמם, תזדקקו לאוהל עם רצפה וקירות מבודדים וכן שק שינה בעל דירוג בידוד של -20 מעלות פרנהייט ומטה. תצטרכו גם תנורי מחנה לבישול אוכל ומים רותחים לשתייה, תלוי איפה אתם מחנאים. תנור פרופאן מומלץ מכיוון שהם בטוחים יותר מתנורים של דלק נוזלי בקמפינג בתנאי מזג אוויר קרים.

קמפינג הוא בילוי קיץ פופולרי עבור אנשים רבים. זו יכולה להיות דרך מצוינת להתרחק מההמולה של החיים המודרניים וליהנות מהחוץ. קמפינג הוא גם הזדמנות מצוינת להתחבר למשפחה, לחברים או לאדם משמעותי.

יש אנשים שלא יכולים לצאת לקמפינג כי אין להם את הציוד המתאים, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול ליהנות מהחוויה. ישנן דרכים רבות ושונות שבהן תוכל להתכונן לטיול הקמפינג הבא שלך, גם אם אין לך את כל הציוד הדרוש.

חלק זה יסקור כיצד להתכונן לטיול הקמפינג הבא שלך ללא כל הציוד הדרוש, כך שאתה עדיין יכול ליהנות!

חלק מציוד המחנאות הפופולרי ביותר שתוכלו לרכוש לחופשה שלכם הם:

– אוהל

– שק שינה

– משטח שינה

– תנור קמפינג

– כיסאות קמפינג

– כלי בישול

– קופסת קירור (כדי לשמור על האוכל והמשקאות שלך קרים)

– סירים ומחבתות לבישול חיצוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.